خانه / Uncategorized / راهنمایی سفارش و خرید آنلاین وب سایت
راهنمایی خرید وب سایت
راهنمایی خرید وب سایت

راهنمایی سفارش و خرید آنلاین وب سایت

مرحله اول

قبل از همه  اگر دسترسی به کمپیوتر به حد ابتدایی دارید بالای لینک ذیل کلیک کنید و قدم به قدم مطابق راهنمایی های سایت وب سایت خویش را سفارش دهید.

http://shop.tolohost.com/cart.php

 

برای خرید و پرداخت آنلاین،   داشتن حساب در سایت پی پل لازم است، و اگر حساب پی پل ندارید با ما به تماس شوید تا از طریق بانک و یا صرافی پرداخت کنید.

ابتدا یک آدرس نام اینترنتی را برای خود انتخاب نماید بطور مثال www.tolohost.com و این آدرس نام را  از قسمت راست صفحه و یا در مینوی ثبت دومین نام چک نماید که این دومین نام فعال است یا کسی دیگری این نام را قبلا ثبت کرده اگر فعال بود شما میتوانید به نام خود ثبت کنید، اگر پسوند .com نام انتخابی شمارا کسی ثبت کرده شما همان نام را میتوانید با پسوند های دیگر چک نماید بطور مثال www.tolohost.org و بعد برای راجستر بالای مینوی ثبت دومین نام اقدام فرماید.

مرحله دوم

زمانیکه از فعال بودن و قیمت سالانه دومین نام اطلاح حاصل کردید برای سفارش گزینه افزودن به کارت را فشار دهید.

بعد از انتخاب نام شما باید یکی از بسته های میزبانی وب را به وب سایت خود نظر به نیاز مقدار حافظه انتخاب نماید هرقدر حافظه بالاتر انتخاب کنید هزینه ماهوار اش بالا میرود، و بعد بسته دلخاه خودرا نیز به سبد خرید (افزودن به کارت) اضافه کنید.

مرحله چهارم

و بعد برای مطابق راهنمایی های وب سایت از طریق پی پل پرداخت کنید و اگر حساب پی پل ندارید با ما به تماس شوید تا راه حل دیگری را پیدا کنیم.

نوت: قبل از پرداخت از شما فورم را درخواست میکند که باید خانه پری کنید، مشخصات مانند اسم ، ایمیل ، وغیره

مرحله پنجم

زمانیکه آنلاین پرداخت کنید بطور اتوماتیک در ظرف چند دقیقه سایت شما فعال خواهد شد و مشخصات وارد شدن به پنل مدیریت به شما ایمیل خواهد شد.

و اگر به روش های دیگر پرداخت کنید بعد در ظرف 1 ساعت ما بطور منوال فعال خواهیم نمود.

مرحله ششم

حالا مسائل تخنیکی و ثبت وب سایت در ظرف 1 ساعت به پایان میرسد چیزیکه باقی میماند و به دوش شما است طراحی و دیزاین وب سایت، اگر شما آشنایی به طراحی وب سایت دارید خودتان این کار را میتوانید انجام دهید و اگر ندارید باما به تماس شوید تا درباره هزینه طراحی بحث کنیم که شما چی نوع وب سایت میخواهید بسازید.